O PRACOWNI - STRONA 2

Idź do spisu treści

Menu główne:

O PRACOWNI

Pracownia Projektowa PLANER s.c. została założona w 1994 roku. 
Pracownię tworzą architekt Marzenna Święcińska i architekt Krzysztof Kilikowski.
mgr inż. arch. Marzenna Święcińska ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej 
mgr inż. arch. Krzysztof Kilikowski ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej

Posiadamy uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Jesteśmy członkami Warmińsko – Mazurskiej Izby Architektów i jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności projektowej.
Byliśmy także członkami Północnej Okręgowej Izby Urbanistów do czasu zakończenia jej działalności.

Od 1994 roku nasza pracownia działa nieprzerwanie wykonując projekty architektoniczne i opracowania urbanistyczne. W ciągu ponad dwudziestu lat działalności usługowej wykonaliśmy wiele projektów budynków mieszkalnych, usługowych, przemysłowych i innych oraz wiele opracowań urbanistycznych.
W zakresie projektowania budowlanego wykonujemy projekty w pełnym zakresie na bazie stałej współpracy z projektantami konstrukcji, instalacji, dróg i innymi specjalistami np. geologii, geodezji, kosztorysowania…

Naszym celem jest projektowanie dobrej architektury, której tworzywem jest wyobraźnia  i czas poświęcony przez dobrego architekta. Staramy się zrozumieć potrzeby i zamierzenia Inwestora a w procesie projektowania uwzględniamy też uwarunkowania prawne, budżetowe oraz specyfikę i estetykę miejsca.  
 
Siedziba naszej pracowni mieści się w niewielkiej kamienicy przy promenadzie nad brzegiem Jeziora Ełckiego, blisko amfiteatru, przy ulicy Nadjeziornej 1C. Zapraszamy !
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego